بیتزر در ایران خواهد ماند

0
220
بیتزر

شرکت آلماني بيتزر (Bitzer) سال گذشته و طی دو مراسم، به معرفی و بررسی فنی هر چه بيشتر کمپرسورهای پيستونی و کمپرسورهای اسکرو خود در تهران مبادرت نمود. معرفی کمپرسورهای رفت و برگشتی (reciprocating compressor) بیتزر، موضوع مراسم اخیر دفتر بیتزر ایرانیان بود.  طی این مراسم که روز پنجم آبان در هتل اوین تهران و با حضور جمعی از متخصصان و مخاطبان ایرانی محصولات بیتزر و چند تن از مدیران آلمانی بیتزر برگزار شد، توضیحاتی درباره کمپرسورهای رفت‌و‌برگشتی و ویژگی‌ها و نحوه کار آن و مخصوصا مبحث کنترل ظرفیت، توسط مسئول بخش بازرگانی این کمپرسور، آقای Jan Grubell و به‌وسیله پاورپوینت و کلیپ‌های آموزشی، ارایه گردید.

مهندس سبحان کاتبی‌فر، مدیرعامل دفتر بیتزر ایرانیان نیز ضمن تاکید بر ماندن بیتزر در ایران، به برنامه‌های جدید این برند معتبر آلمانی به مانند ایجاد green point اشاره کرد و عنوان کرد: گرین پوینت ایران، نمایندگی انحصاری گرین پوینت بیتزر خواهد بود که مسئولیت گارانتی، خدمات و تعمیرات کلیه کمپرسورهای بیتزر در سراسر دنیا را بر عهده دارد. وی افزود: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه انواع کمپرسورهای بیتزردر ایران مشغول به کار هستند که سال‌ها از انواع خدمات و قطعات اصلی محروم بوده‌اند. اکنون با حضور گرین پوینت ایران در بازار، علاوه بر خدمات پس از فروش و تامین قطعات اصلی، تعمیر و نوسازی این کمپرسورها نیز توسط متخصصین مورد تایید شرکت بیتزر فراهم شده است که عملکرد و طول عمر کمپرسورهای تعمیر شده را تضمین می‌نماید.در انتها حاضران به ارایه پرسش‌های خود پرداختند و مدیران بیتزر سعی در ارایه پاسخ علمی و روشن به آنان نمودند.

برای دریافت اپلیکیشن‌های جدید شرکت بیتزر و نیز دریافت کاتالوگ کامل این نوع جدید از کمپرسور بیتزر یعنی کمپرسور رفت‌و‌برگشتی، به سایت شرکت بیتزر مراجعه نمایید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید