چهارشنبه, ۲۷ شهریور, ۱۳۹۸
خانه تماس با ما

تماس با ما

ماهنامه فنی و مهندسی تهویه و تاسیسات، با هدف ارتقای سطح آگاهی در زمینه‌های مرتبط با صنعت تهویه و تاسیسات و صنعت ساختمان منتشر می‌گردد و حاوی مقالات به‌روز تالیفی و ترجمه‌ای و گزارش‌های مرتبط و معرفی برندهای برتر در سطح ایران و جهان است.

این نشریه هر ماه در تیراژ چند هزاری برای مخاطبان خاص خود مانند تمامی دست‌اندرکاران صنعت ساختمان شامل تولیدکنندگان و واردکنندگان کالاهای تاسیساتی، مهندسان مشاور، انجمن‌های تخصصی، سازمان‌های نظام مهندسی، انبوه‌سازان، پیمانکاران، بیمارستان‌ها و داروسازی‌ها، صنایع غذایی، پالایشگاه‌ها و صنایع پتروشیمی، کارخانجات سیمان، صنایع آب و فاضلاب، صنایع کشتی‌سازی، هتل‌ها و نیز جامعه علمی کشور و دانشگاه‌ها ارسال می‌گردد. همچنین حضور مستمر در نمایشگاه‌ها و همایش‌های مرتبط در سراسر کشور، نمونه‌ای بر این توزیع تخصصی است.

۱۴ سال از آغاز به کار ماهنامه تهویه و تاسیسات می‌گذرد و همواره تلاش پرسنل ماهنامه آن بر این بوده است که این نشریه بتواند راهنمای جامع و شایسته‌ای برای صنعت تهویه و تاسیسات کشور باشد.

آدرس ما در نقشه

جزئیات تماس

ماهنامه تهویه و تاسیسات

تهران . خیابان سپاه . کوچه حاتمی . طبقه دوم . واحد ۲

تلفن: ۰۲۱۷۷۶۰۳۸۸۳

ایمیل : info@Hvacmag.ir

درباره ما

ماهنامه فنی و مهندسی تهویه و تاسیسات،

با هدف ارتقای سطح آگاهی در زمینه‌های مرتبط با صنعت تهویه و تاسیسات و صنعت ساختمان منتشر می‌گردد و حاوی مقالات به‌روز تالیفی و ترجمه‌ای و گزارش‌های مرتبط و معرفی برندهای برتر در سطح ایران و جهان است.

برای ما پیامی ارسال کنید!

آخرین نوشته ها

پنج جزء بنیادین یک سامانه تهویه ‌مطبوع موثر

یک سامانه تهویه‌ مطبوع کارا، آسایش بسیار بالای ساکنان منازل را در طول فصل‌های داغ تابستان (در ماه‌های مه تا سپتامبر) تأمین می‌نماید. سامانه‌های...
- آگهی-