شرکت نويد موتور

0
587
نويد موتور

معرفی شرکت: شرکت صنایع نوید موتور در سال ۱۳۷۵ تاسیس شد. ماموریت این شرکت که سایت کارخانه آن در ۳۵ کیلومتری شهر تبریز در شهرک صنعتی سلیمی واقع است، ساخت و تولید الکتروموتورهای صنعتی و خانگی و مخصوص طبق سفارش مشتری تعریف شده بود.
در سال ۱۳۸۵ همکاری نوید موتور با شرکت صنایع پمپیران برای تولید پمپ‌های فشار قوی آغاز شد. با بازبینی ماموریت و چشم‌انداز نوید موتور در سال ۱۳۸۶ نوید موتور برای استفاده از مزیت رقابتی تولید الکتروموتور برای تولید الکتروپمپ باعث شد تا یک همکاری استراتژیک با شرکت صنایع پمپ سمنان انرژی برای تولید پمپ‌های سیرکولاتور خطی آغاز شود.
این همکاری تا ادغام این دو شرکت در سال ۱۳۸۹ ادامه داشت و از آن پس این شرکت صنایع نوید موتور بود که کار تولید و بازارسازی محصولات سیرکولاتور با برند سمنان انرژی را ادامه داد.  در سال ۱۳۹۱ با هدف انسجام فعالیت تحقیقات بازار و بازارسازی، واحد توسعه بازار نوید موتور تاسیس شد.

شرکت نوید موتور، هم‌ اکنون برای تکمیل سبد محصولات ساختمانی، الکتروپمپ‌های زمینی سیرکولاتور و آبرسانی اتابلوک در خط تولید قرار گرفته است و برای سال‌های پیش رو تحقیقات بازار برای کشف نیاز مشتریان ادامه دارد و در آینده نزدیک شاهد اولین سری پمپ‌های تقویت فشار خانگی خواهیم بود. شرکت صنایع نوید موتور در کنار تولید محصولات و ارئه راه‌حل به مشتریان به ارائه خدمات صنعتی به سایر شرکت‌ها و تولیدکنندگان نیز می‌پردازد.

زمینه فعالیت: تولید الکتروموتور و الکتروپمپ و پمپ و بوستر پمپ صنعتی و خانگی

محصولات: الکتروپمپ اتابلوک، الکتروپمپ خانگی، الکتروپمپ سیرکولاتور، الکتروپمپ‌های پکیج دیواری، الکتروپمپ سیرکولاتور اتاترم، الکتروپمپ فشار قوی عمودی، اتابلوک آتش‌نشانی، الکتروپمپ آبگرد خانگی و غیره

مدیرعامل: رضا حضرتی

آدرس: تهران- خیابان طالقانی- خیابان بهار شمالی- پلاک ۳۱۳

تلفن: ۹-۷۷۵۲۵۷۰۸-۰۲۱

فکس: ۷۷۵۲۲۳۲۴-۰۲۱

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید