شیوه کاری جدیدی برای پیمان‌کاران HVAC: ارائه خدمات کلی خانگی

2
535
شیوه کاری جدیدی برای پیمان‌کاران تهویه مطبوع ارائه خدمات کلی خانگی

همراه با پیشرفت‌های صنعتی، بسیاری از پیمان‌کاران HVAC در جستجوی خلق حوزه‌های کاری جدیدی برای گسترش فعالیت‌های خود هستند. تغییر از یک شرکت HVAC محض، به شرکتی با تمرکز کاری بر خدمات کلی خانگی، به شرط آمادگی لازم شرکت شما در مواجهه با چالش‌های پیش‌رو، تحول سودمندی برای شرکت شما محسوب می‌گردد.

تحول شرکت شما در مسیر ارائه تمامی خدمات خانگی، درب‌های نوینی را در جهت رشد کسب و کار شما باز خواهد نمود و از طریق ارائه تنوع گسترده‌ای از خدمات جدید، تنوع خدمات جاری شما نیز توسعه خواهند یافت. افزایش آگاهی‌های لازم در خصوص خدمات متنوع مذکور، گامی در مسیر بهبود ارائه خدمات شرکت شما به مشتریان‌تان خواهد بود و امکان ارائه راه‌حل‌های مطلوب‌تری را به مالکین ساختمان‌ها و حرفه‌هایی که از خدمات شما بهره می‌برند، میسر می‌سازد.

اقدامات کلیدی در راستای دست‌یابی به موفقیت‌های بیشتر

  • برنامه‌ریزی پیش‌گیرانه منسجمی برای رفع مشکلات احتمالی آتی، عامل کلیدی موفقیت شرکت و حرفه شماست.
  • مشارکت‌های جدید و یا گسترش مشارکت‌های قدیمی منجر به تسهیل گسترش شرکت و حرفه شما می‌گردد.
  • ادغام تامین‌کنندگان و پیمان‌کاران فرعی به‌عنوان جزئی از گروه کاری شما دارای اهمیت بسیاری می‌باشد.

هنگام انتخاب تامین‌کنندگان  و فروشندگانی برای خرید مصالح و مواد موردنیاز فرایندهای خدماتی جدید خود، عواملی مختلفی را در نظر بگیرید. هزینه خرید مواد و مصالح تنها عامل کلیدی موجود در انتخاب فروشندگان مذکور محسوب نمی‌گردد.

  • کیفیت مواد و مصالح مورد نیاز خود را در نظر بگیرید و از تطابق کامل مواد و محصولات مذکور با مواد مورد نیاز خود مطمئن گردید.
  • آیا تامین‌کنندگان و فروشندگان مواد و مصالح شما دارای قابلیت ارائه پشتیبانی فنی را نیز دارند؟ پشتیبانی فنی فروشندگان مذکور سرمایه بزرگی برای شرکت شما محسوب می‌گردد.
  • آیا فروشنگان و تامین‌کنندگان مواد و مصالح شما، قادر به ارائه محصولات جدید موردنیاز شما هستند؟
  • مشارکت موثر با فروشندگان و تامین‌کنندگان کنونی، آگاهی شما را از مواد و محصولات جدید موجود در بازار افزایش می‌دهد و فرصتی برای ارائه تخفیف‌های بیشتری به مشتریان محسوب می‌گردد.

انعقاد قراردادهای کلی خدماتی خانگی مستلزم تنوع گستره‌ای از مهارت‌ها می‌باشد، که محتملاً بسیاری از آن‌ها فراتر از توانایی‌های اعضاء شرکت شما هستند. در نتیجه انتخاب شرکاء مورد اطمینان و متعهدی برای اجرای اموری که در تخصص شما نیستند، الزامی می‌باشد. بررسی قیاسی و اتخاد تصمیماتی در مورد استخدام یک پیمان‌کار فرعی و یا استخدام کارمندانی با مهارت‌های مورد نیاز شما دارای اهمیت بسزایی در گسترش فعالیت‌های شما هستند. استفاده از پیمان‌کاران فرعی، شیوه مطلوبی برای فعالیت‌های مقطعی، به‌ویژه در آغاز ارائه خدمات کلی خانگی شرکت شما محسوب می‌گردد و استخدام کارمندان دائمی نیز امکان کنترل بیشتر کیفیت کارها و برنامه‌ریزی زمانی موثرتر را میسر می‌سازد.

2 دیدگاه

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید