دوشنبه, ۲۸ آبان, ۱۳۹۷
خانه تماس با ما

تماس با ما

ماهنامه فنی و مهندسی تهویه و تاسیسات، با هدف ارتقای سطح آگاهی در زمینه‌های مرتبط با صنعت تهویه و تاسیسات و صنعت ساختمان منتشر می‌گردد و حاوی مقالات به‌روز تالیفی و ترجمه‌ای و گزارش‌های مرتبط و معرفی برندهای برتر در سطح ایران و جهان است.

این نشریه هر ماه در تیراژ چند هزاری برای مخاطبان خاص خود مانند تمامی دست‌اندرکاران صنعت ساختمان شامل تولیدکنندگان و واردکنندگان کالاهای تاسیساتی، مهندسان مشاور، انجمن‌های تخصصی، سازمان‌های نظام مهندسی، انبوه‌سازان، پیمانکاران، بیمارستان‌ها و داروسازی‌ها، صنایع غذایی، پالایشگاه‌ها و صنایع پتروشیمی، کارخانجات سیمان، صنایع آب و فاضلاب، صنایع کشتی‌سازی، هتل‌ها و نیز جامعه علمی کشور و دانشگاه‌ها ارسال می‌گردد. همچنین حضور مستمر در نمایشگاه‌ها و همایش‌های مرتبط در سراسر کشور، نمونه‌ای بر این توزیع تخصصی است.

۱۴ سال از آغاز به کار ماهنامه تهویه و تاسیسات می‌گذرد و همواره تلاش پرسنل ماهنامه آن بر این بوده است که این نشریه بتواند راهنمای جامع و شایسته‌ای برای صنعت تهویه و تاسیسات کشور باشد.

آدرس ما در نقشه

جزئیات تماس

ماهنامه تهویه و تاسیسات

تهران . خیابان سپاه . کوچه حاتمی . طبقه دوم . واحد ۲

تلفن: ۰۲۱۷۷۶۰۳۸۸۳
موبایل: ۰۹۱۰۶۶۵۰۵۱۵

ایمیل : info@Hvacmag.ir

درباره ما

ماهنامه فنی و مهندسی تهویه و تاسیسات،

با هدف ارتقای سطح آگاهی در زمینه‌های مرتبط با صنعت تهویه و تاسیسات و صنعت ساختمان منتشر می‌گردد و حاوی مقالات به‌روز تالیفی و ترجمه‌ای و گزارش‌های مرتبط و معرفی برندهای برتر در سطح ایران و جهان است.

برای ما پیامی ارسال کنید!

آخرین نوشته ها

فروشگاه تهران کنترل

موضوع فعالیت  لوازم دیگ های بخار:شیرآلات-ترموستات-مانومتر-ترمومتر-سنسور-کنترلر-دمپر موتور و کلیه لوازم دیگ های بخار آدرس : تهران-خیابان طالقانی-نرسیده به شریعتی-پاساژ روشن تلفن تماس :77525990 – 77646692
- آگهی-